Dekoracje ścienne
Pomysł na ścianę – ozdoby ścienne to doskonały pomysł na udekorowanie płaskiej powierzchni. Stosując nalepki ścienne, możemy „wstawić” do wnętrza meble jakie kompletnie nie absorbują przestrzeni, a tapety 3D do złudzenia będą udawały tkaniny, regał wraz z książkami czy trójwymiarową zabudowę.
Projekt na ścianę: tapeta, naklejka, tapicerka czy kamień?

Najpopularniejsza propozycj na ścianę to cały czas tapety. Liczba wzorów jest ogromna: zaczynając od klasycznych flokowanych, poprzez nowoczesne lśniące srebrem oraz złotem, aż do fototapet, więc każdy ma szansę na wymyślenie indywidualnego i niepowtarzalnego wnętrza. Analogiczną sławą cieszy się cegła na ścianie Tak samo ładnie wyglądają pozostawione w swojej oryginalnej formie czy pomalowane na biało czy też szaro. http://ozdoby-scienne.pl/
Coraz bardziej modną ozdobą ścienną staje się tapicerka. Z zagłówków łóżek pikowana tapicerka w pierwszej kolejności dopadła ścianę w pokoju sypialnym za łóżkiem aby aktualnie zacząć się pojawiać na ścianach salonów oraz w przedpokojach przy komfortowych siedziskach. Jako przeciwwaga do delikatnej i zacisznej tapicerki we wnętrzach pojawia się sztywna i nieudekorowana płyta OSB. Jednakże we wnętrzach w styluklasycznym niepodzielnie przeważa sztukateria a także boazeria sztukateryjna.

solv
ith