Zepsuł się Twój komputer? Pracując zalałeś notebook kawą? Nieumyślnie usunąłeś znaczące dane, których potrzebujesz na „wczoraj” ? Nie wiesz jak uporać się z konfiguracją systemu? A może do Twojego komputera wkradł się niechciany osobnik w postaci wirusa? Niezależnie od problemu nie martw się w katowice serwis laptopów załatwimy sprawę za Ciebie.

Naprawa komputerów to nasza domena !

Jeśli Twój notebook uległ awarii tudzież z nieznanej przyczyny nie działa tak jak wcześniej, oraz okres trwania gwarancji w tym momencie się skończył skontaktuj się z nami. Katowice serwis laptopów oferuje usługi naprawcze sprzętów pogwarancyjnych. Współpracę zaczynamy już w chwili zdiagnozowania usterki i sprawdzenia wydajności komputera. Zajmujemy się czyszczeniem komputerów, instalacją oraz konfiguracją systemów a również modernizacją sprzętu. Usuwamy ze sprzętu złośliwe oprogramowania. Naprawa płyty głównej czy też wymienienie matrycy też nie są nam obce. Dzięki specjalistycznej wiedzy naszych pracowników jesteśmy w stanie wyeliminować każdą niepoprawność w działaniu komputera.

Komfortowe usługi

Wszystkie podjęte z naszą pomocą naprawy wykonujemy na najwyższym poziomie zarazem dbając o terminowość wykonywanych usług. Nasza firma mieści się w centrum Katowic co umożliwia łatwy dojazd. Ponadto w pilnych przypadkach istnieje ewentualność dojazdu do Klienta. Zarówno serwis jak również renowacja komputerów to szerokie pojęcia w następstwie tego niezależnie od pokrętności problemu skontaktuj się z Katowice serwis laptopów a nasi pracownicy pomogą w zdiagnozowaniu a także usunięciu usterki.

Wyrozumiałość to podstawa

Rozumiemy tudzież jak znaczący dla naszych Klientów jest laptop. Większość z nas używa go systematycznie jako urządzenie do pracy i nie wyobrażamy sobie funkcjonowania bez niego. Dlatego katowice serwis komputerowy oferuje komputer zamienny na czas trwania naprawy, co więcej nasi współpracownicy proste usterki wykonują w mgnieniu oka.

solv
ith