Jeśli potrzebujecie uskutecznić zabieg zwiększania piersi i równomiernie pozbyć się nadmiaru tłuszczu z okolic, gdzie znajduje się go za dużo. Polecamy skorzystać z innowacyjnej metody podnoszenia biustu tłuszczem własnym.
Dzięki pionierskiej technice, która została poddana skrupulatnym badaniom klinicznym, można zwiększyć piersi autologicznym tłuszczem, bez wykorzystania implantów biustu.

Zawodowcy

Specjalista od nosów niezawsze po mistrzowsku udoskonali brzuch. Specjalista od implantów piersi niekoniecznie przeprowadzi znakomitą rekonstrukcję po mastektomii. Warto przeznaczyć czas na znalezienie eksperta w tej części ciała, jaka ma być poprawiana. Tutaj sporo elementów wpływa na maksymalnie zadowalający rezultat finalny.

chirurgia plastyczna

Chirurgia plastyczna

często bywa jedynym rodzajem walki z defektami urody oraz wiążącymi się z nimi kompleksami. Utworzyliśmy prekursorską filozofię postępowania, starając się bezkonfliktowo połączyć medycynę i sztukę. Z powodu pasji i zaangażowaniu spełniamy marzenia, przywracamy pewność siebie oraz usprawniamy jakość życia wielu jednostek.

solv
ith