Drzwi zewnętrzne

stanowią wizytówkę naszego domu. Ich podstawową funkcją jest zapewnienie bezpieczeństwa domownikom i odizolowanie od czynników zewnętrznych.
Drewno od dwana służy człowiekowi jako surowiec budowlanyjak i ozdobny. Różnorodność struktury tudzież odcieni sprawia, że wszelaki artykuł wyprodukowany z tego surowca jest jedyny w swoim rodzaju a niepowtarzalny. Produkty wykonane z drewna nadają pomieszczeniom klasy, szyku, elegancji tudzież indywidualnego charakteru.
Firma Agmar od 20 lat wytwarza drzwi drewniane zewnętrzne. Nasze produkty cechuje wzmocniona struktura jak i wysokiej jakości drewno, co gwarantuje niezawodność na długie lata. W naszej ofercie znajdują się zarówno drzwi zewnętrzne a także wewnętrze. Ponadto jesteśmy polską firmą oferującą produkty w konkurencyjnej cenie przy zachowaniu wysokich parametrów technicznych.

Produkcja w zgodzie z naturą

Produkty, które Państwu proponujemy wytwarzane są w naszym tartaku z wysokiej jakości drewna. Podczas złożonego procesu produkcji nie tylko przeprowadzamy kontrolę jakości na każdym etapie a także dodatkowo staramy się dbać o środowisko naturalne. W tym celu nasza suszarnia zasilana jest poprzez energię odnawialną pozyskiwaną z farmy wiatrowej. Dodatkowo do malowania drzwi używamy jedynie farb ekologicznych.

Szeroki wybór wysokiej jakości produktów

W naszym katalogu znajdą Państwo zazwyczaj wybierane modele drzwi o różnorodnym wzornictwie wykonanym dzięki innowacyjnej technologii 3D. Oferowane przez naszą firmę produkty są trwałe, eleganckie oraz dostępne w szerokiej wersji kolorystycznej. Proponujemy Państwu drzwi drewniane zewnętrzne płytowe, dwuskrzydłowe tudzież ramiakowe i ponadto drzwi przeznaczone do użytku wewnętrznego. Staramy się zrealizować oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dlatego na specjalne życzenie wyposażamy drzwi w dodatkowe atestowane zamki oraz znakomicie dopasowane wkładki tudzież klamki spełniające Państwa oczekiwania.

Dodatkowe akcesoria

Firma Agmar to nie tylko dobre drzwi drewniane ale również rozmaite dodatki. Naszym Klientom oferujemy klamki, gałki a także szyldy w różnych stylach tudzież kolorach, co umożliwia wystylizowanie idealnej kompozycji. W naszej ofercie znajdują się również ościeżnice, wizjery, progi oraz inne produkty niezbędne do wykończenia drzwi każdego pomieszczenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy także produkty wykonywane wedle indywidualnego projektu.

Dystrybucja w kraju jak i za granicę

Drzwi tudzież dodatki związane ze stolarką drzwiową wytwarzane poprzez firmę Agmar dostępne są w wielu miastach południowo-wschodniej Polski. Kompletna lista sklepów oferujących nasze produkty znajduje się na stronie internetowej agmar.biz.pl.
Dodatkowo po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej zajmujemy się także dystrybucją naszych produktów do krajów członkowskich.

solv
ith